O Firmie

KRUBAGROUP Samochody Używane RENAULT
Szanowni Państwo
Witamy na stronie naszej firmy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz opisem naszej działalności.

Doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywamy od 2001r. od początku naszej działalności jesteśmy związani z firmą RENAULT i jako zewnętrzny partner obsługujemy działy Samochodów Używanych. Specjalizujemy się w sprzedaży rocznych/ dwuletnich aut używanych, usług finansowych oraz ubezpieczeń komunikacyjnych. Nasi pracownicy są certyfikowanymi doradcami marki RENAULT, przeszli szereg specjalistycznych szkoleń sprzedażowych i produktowych prowadzonych przez Instytut Renault Polska. Tak więc doskonale znamy świat Używanych Samochodów RENAULT i pragniemy tym doświadczeniem dzielić się z Państwem.
Działalność naszego Salonu Samochodów Używanych prowadzimy we współpracy i na terenie firmy Smart Pro w Sękocinie Nowym pod Warszawą ( 15 minut jazdy od centrum Warszawy, przy zjeździe z obwodnicy ).
Oferowane przez nasz Salon pojazdy są zakupione w Polsce , w większości użytkowane jako samochody służbowe przez zarząd Renault Polska, jako auta roczne / dwuletnie charakteryzują się minimalnym stopniem zużycia i stanowią najlepszą na rynku ofertę stosunku jakość/cena. Oferowane są na wyjątkowo korzystnych warunkach finansowych np. w kredycie 50/50.

Dostępne na naszych stronach WWW ogłoszenia stanowią tylko część naszej oferty, na życzenia naszych Klientów jesteśmy w stanie realizować zamówienia na wybrane modele z gamy Renault. Jeśli interesuje Państwa konkretny model a nie ma go w naszej ofercie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Bezpieczeństwo transakcji, zadowolenie klienta, wzorcową obsługę jak również zapewnienie najkorzystniejszych warunków zakupu stawiamy za cel naszej działalności.
Aby zaoferować naszym Klientom najwyższy standard usług, każde auto z naszej oferty zostało sprawdzone pod kątem autentyczności przebiegu, legalności pochodzenia oraz przeszło rygorystyczne badanie sprawności mechanicznej oraz grubości powłoki lakierniczej. Sprzedawane przez nas pojazdy są profesjonalnie przygotowane do sprzedaży również od strony estetycznej, są poddawane gruntownemu czyszczeniu, praniu oraz jeśli tego wymaga stan lakieru profesjonalnej korekcie lakieru w studiu autodetailingu. Każdym samochodem z naszej oferty mogą Państwo dokonać w godzinach pracy naszego salonu jazdy testowej.

Wielu naszych klientów pochodzi z polecania naszych klientów, jeśli są Państwo zadowoleni z dokonanej transakcji oraz naszej obsługi, miło nam będzie jeśli polecą Państwo nasz Salon swoim znajomym

Z poważaniem Zespół KRUBAGROUP